راهنمای ورود به ارزهای دیجیتال..

نحوه ثبت نام ، احراز هویت ، واریز وجه ، برداشت وجه ، برداشت رمز ارز  و خرید و فروش ارز دیجیتال 

افتتاح حساب در اکس کپیتال

برای استفاده از امکانات اکس کپیتال و شرکت در معاملات ارزهای دیجیتال پیش از هر چیز شما باید در این صرافی ثبت نام کرده و افتتاح حساب نمایید. در این آموزش به نحوه افتتاح حساب در اکس کپیتال پرداخته شده است که پیشنهاد می کنیم تا انتها آن را مطالعه نمایید و در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام در فرایند ثبت نام با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید.

گام اول

مرورگر خود را باز کرده و آدرس  excapital.net را در کادر جستجو وارد نمایید. سپس وارد وب سایت شوید.

در صفحه اصلی وب سایت بر روی گزینه ثبت نام در سامانه که در قسمت بالای صفحه قرار گرفته است کلیک نمایید و وارد صفحه ثبت نام شوید.

گام یک

گام دوم

اکنون شما به صفحه ثبت نام هدایت شده اید و اطلاعات خواسته شده را به دقت وارد نمایید.

  1. در کادر اول نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
  2. سپس یک آدرس ایمیل معتبر را وارد کنید. دقت داشته باشید آدرس ایمیلی برای حساب خود ارائه دهید که به ان دسترسی داشته باشید، زیرا تمام اطلاعیه ها و اعلان های حساب خود را از این طریق دریافت خواهید کرد. در نتیجه از ارائه آدرس های جعلی پرهیز نمایید.
  3. در قسمت بعدی شما باید یک شماره تلفن همراه که از ان استفاده می کنید را وارد نمایید. شماره تلفن را به دقت وارد نمایید زیرا برای هر بار ورود به حساب از طرف اکس کپیتال کدی به شماره تلفن شما ارسال خواهد شد.
  4. گذرواژه امنی برای ورود به حساب خود وارد نمایید. دقت داشته باشید گذرواژه وارد شده از امنیت بالایی برخوردار باشد و ترکیبی از اعداد، نشانه ها و حروف کوچک و بزرگ باشد تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود.
  5. گذرواژه خود را تأیید نمایید.
  6. در صورتی که کد معرف دارید آن را در کادر مربوطه وارد نمایید.
  7. شرایط حریم خصوصی و قوانین و مقررات صرافی را به دقت مطالعه نموده و در صورت موافقت، تأیید کنید که آنها را پذیرفته اید.
  8. بر روی ثبت نام کلیک کنید.

حال ثبت نام شما با موفقیت انجام شده و می توانید وارد حساب کاربری خود شوید.

گام 2

گام سوم

پس از ثبت نام شما باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای این کار شماره تلفن و رمز عبوری را که در مرحله ثبت نام ارائه نموده اید را وارد کرده و سپس گزینه تأیید را انتخاب کنید.

یک کد یک بار مصرف به شماره تلفن همراه شما ارسال می شود که باید آن را در کادر مربوطه وارد نموده و سپس آن را تأیید کنید و وارد حساب خود شوید.

اکنون شما می توانید به تمامی بخش ها و امکانات اکس کپیتال دسترسی داشته باشید.

گام سوم