امنیت کیف پول و داده ها

امنیت

مهم ترین هدف ما در اکس کپیتال ارائه بستری امن، مطمعن و با دسترسی آسان برای انجام معاملات رمز ارزی مشتریان است. در این راستا تیمی از متخصصان برنامه نویس حرفه ای و مجرب را با سابقه ای چندین ساله در زمینه برنامه نویسی و امنیت گرد هم آورده ایم تا خدماتی نوین را در حوزه ارزهای دیجیتال برای شما مشتریان گرامی فراهم سازیم. صرافی آنلاین اکس کپیتال از تاییدات و مجوزهای امنیتی لازم برخوردار است و تمام ارزیابی های صورت گرفته روی  آن موفقیت آمیز بوده است و شما می توانید در  این صرافی با اطمینان خاطر از امنیت و حفظ دارایی ها، به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازید.

امنیت داده ها

اطلاعات و داده های کاربران در صرافی اکس کپیتال از اهمیت بالایی برخوردارند به همین دلیل برای حفاظت از آنها بر روی سرورهای اکس کپیتال از پروتکل های رمزنگاری قدرتمند با درجه امنیتی بالا استفاده می شود..همچنین به منظور جلوگیری از نفوذ اشخاص ثالث به اطلاعات کاربران و حملات سایبری از مرورگرهای توانمندی مانند HSTS برای انتقال داده ها استفاده می شود. علاوه بر این با بهره مندی از تکنوژی های Session Resumption و HTTP2 در سرورهای اکس کپیتال کاربران می توانند در سریع ترین زمان ممکن به طور ایمن به بخش های مختلف اکس کپیتال دسترسی داشته باشند.

سرورهای داخلی

در سال های گذشته شاهد برخی تحریم ها و محدودیت ها علیه کاربران ایرانی در صرافی های خارجی ارز دیجیتال بوده ایم که باعث عدم دسترسی به حساب ها و دارایی های دیجیتال کاربران ساکن ایران شده اند. اما در اکس کپیتال مشتریان می توانند بدون هیچگونه نگرانی از بلوکه شدن و یا مسدود شدن حساب به خرید و فروش رمز ارزها بپردازند چرا که تمام سرویس های اکس کپیتال توسط سرورهای داخل ایران میزبانی می شوند و ریسک عدم دسترسی به ارزهای دیجیتال را از بین می برند.

محافظت از دارایی ها

ذخیره دارایی های کاربران در اکس کپیتال به صورت آفلاین و بدون دسترسی به اینترنت صورت می گیرد که خطر هک و سرقت دارایی های دیجیتال را به حداقل می رساند. در این روش از ذخیره سازی که به اصطلاح ذخیره سازی سرد نامیده می شود از کیف پول های سخت افزاری چند امضایی استفاده می شود که دسترسی به آنها نیازمند امضای تیم امنیتی اکس کپیتال است و حتی در صورت حملات مخرب و دسترسی افراد ناشناس به سرور ها امکان سرقت دارایی های مشتریان صفر است.

امنیت حساب های کاربری

اکس کپیتال برای تامین امنیت حساب های کاربری مشتریان خود از پروتکل های امنیتی با لایه های مختلف استفاده می کند و اصول امنیتی را به بهترین صورت اجرا می کند. تمامی حساب های کاربری در اکس کپیتال از قابلیت های ذخیره اطلاعات به صورت رمزنگاری شده، احراز هویت دو مرحله ای هنگام برداشت وجه، دخیره اطلاعات ورود کاربران و اطلاع رسانی از ورود به حساب از طریق ایمیل و پیامک برخوردار هستند. همچنین برای پیشگیری از  حملات Brute Force به حساب های کاربری مشتریان، برای برخی فرایندهای مهم مانند تعداد ورود به حساب …. محدودیت هایی روی حساب های کاربران اعمال شده است.

تاییدیه های امنیتی

بررسی های انجام شده بر روی امنیت اکس کپیتال که توسط تیم توانمند و با تجربه اکس کپیتال و با همکاری متخصصین امنیتی صورت گرفته است نشان داده اند قعالیت این سایت کاملا امن و بدون هیچگونه ابهاماتی در زمینه امنیت است. با این حال تیم پشتیبان اکس کپیتال در هفت روز هفته و به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شما مشتریان عزیز می باشد. همچنین می توانید از طریق ایمیل، گفتگوی آنلاین و سایر روش های ارتباطی با تیم پشتیبان اکس کپیتال در ارتباط بوده و سوال ها و ابهامات خود را برطرف ساخته و با اطمینان کامل به قعالیت در اکس کپیتال بپردازید.