Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/home/excapital/domains/excapital.net/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/themes/default) is not within the allowed path(s): (/www/wwwroot/excapital.net/:/tmp/) in /www/wwwroot/excapital.net/wp-content/plugins/wpdiscuz/forms/wpdFormAttr/Form.php on line 139
آموزش بازی استار اطلس + نجوه کسب درآمد دلاری - اکس کپیتال
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on facebook

آموزش بازی استار اطلس + نجوه کسب درآمد دلاری

بازی استار اطلس

دسترسی سریع

یکی از بازی های جنجالی و هیجان انگیز بلاک چین بازی «استار اطلس» است که با ادغام فناوری بلاک چین، توکن های غیر مثلی، متاورس، واقعیت افزوده و گرافیک های پیشرفته چشم اندازی جدید از بازی های بلاک چین را در اختیار افراد قرار می دهد. در ادامه با ما در اکس کپیتال همراه باشید تا به معرفی این بازی جذاب و  نحوه عملکرد آن بپردازیم.

بازی استار اطلس چیست؟

بازی استار اطلس

استار اطلس بازی بلاک چین ویدیویی است که در دسته بندی بازی های استراتژیک اکتشافی قرار می گیرد و دارای تم فضایی می باشد. بازی استار اطلس متاورسی است که بر روی بلاک چین سولانا توسعه یافته و به صورت چند نفره (Multiplayer) و آنلاین قابل اجراست. اجرای این بازی بر روی بلاک چین سولانا که دارای توان پردازش بالا و کارمزدهای پایین است سرعتی بالا و محیطی امن را برای بازیکنان و دارایی های آنها فراهم می کند، علاوه بر این به آنها مالکیت دارایی های غیرمتمرکز درون بازی را اعطا می کند.

داستان بازی استار اطلس در سال ۲۶۲۰ اتفاق می افتد و بازیکنان باید برای حفظ بقا در فضا به جستجو پرداخته و دارایی های بازی و منابع طبیعی آن را به دست آورند. در این بازی بازیکنان در قالب کاراکترهای بازی بر سر قلمرو و منابع با یکدیگر به رقابت می پردازند و هر شخص که زودتر به منابع طبیعی دست یابد آنها را از آن خود می کند.

پلتفرم بازی استار اطلس از نوعی فناوری گیمینگ Unreal Engine 5 که Nanite نام دارد برای ایجاد جلوه های ویژه و گرافیک سینمایی قدرتمند استفاده می کند و تصاویری باکیفیت بالا را به بازیکن ارائه می دهد. لازم به ذکر است نسخه نهایی این بازی هنوز منتشر نشده است و تاکنون تنها چندین تیزر و نسخه آزمایشی از آن ارائه شده است.

نحوه بازی استار اطلس

نحوه بازی در استار اطلس

بازیکنان استار اطلس پس از ورود به بازی در یکی از سه جناح (Faction) مشخص شده در بازی قرار می گیرند و می توانند با مشارکت در آن و کمک به جناح خود پاداش کسب کنند. هر یک  از جناح های این بازی منابع و دارایی های مختلفی را در اختیار دارند که همین امر سبب تمایز آنها از یکدیگر می شود. در این بخش به طور مختصر به معرفی هر یک از این جناح ها خواهیم پرداخت.

قلمرو MUD Territory– جناح  humankind

قلمرو مادها در اختیار انسان ها قرار دارد و یکی از امتیازات آن قرارگیری در نزدیکی منابع طبیعی فراوانی است که از آنها می توان برای ساخت فضانورد و بالستیک استفاده کرد و به مناطق دوردست در فضا برای اکتشاف سفر کرد. این جناح دارای قدرت شلیک آتش و منابعی مانند Tenon ، Hicenium، Diamond و می باشد

قلمرو ONI Region– جناح consortium of alien races

این قلمرو زیستگاه موجوداتی ناشناخته با نژادهایی کشف نشده است. با پیوستن به قلمرو اونی مواد خام کلاستر در دسترس بازیکن قرار می گیرد که با استفاده از آنها می تواند فناوری های ردیابی و رادارهای پیشرفته را بسازد. قلمرو اونی دارای تکنولوژی های پیشرفته و منابع Jasphorus، Gold و Chisenic است.

قلمرو Ustur Sector– جناح sentient android

این منطقه از استار اطلس توسط موجوداتی سایبرنتیک رهبری می شود و بازیکنانی که وارد آن می شوند به منابعی کمیاب و ارزشمند مانند لیتیوم، Viscovite و Dodiline دسترسی دارند. بازیکنان این کنسرسیوم دارای قدرت جسمانی بالا و کاوشگران حرفه ای هستند.

بازی استار اطلس

توکن های بازی استار اطلس

بازی استار اطلس در اقتصاد داخلی خود دارای دو توکن رمزنگاری شده به نام های ATLAS و POLIS می باشد که هر یک کاربرد مختلفی در شبکه دارند. هدف از عرضه توکن های این بازی ایجاد بستری مناسب برای تبادل آیتم های بازی، تسهیل پرداخت ها و اعطای پاداش بازیکن هاست.

با داشتن توکن های این بازی گیمرها می توانند فضاپیماها، بالستیک ها، خدمه، اسلحه ها، زمین و بسیاری آیتم های دیگر را از بازار درون بازی خریداری نمایند و یا هزینه های استخراج منابع و سوخت مصرفی وسایل را پرداخت کنند.

توکن ATLAS

توکن اطلس رمز ارز کاربردی بازی استار اطلس به شمار می رود که حداکثر تعداد عرضه آن ۳۶,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰  واحد است. از این توکن می توان برای خرید و فروش آیتم های درون بازی مانند وسایل نقلیه، سوخت، منابع و تجهیزات استفاده کرد. در واقع کلیه هزینه هایی که در این بازی باید پرداخت شود با این توکن قابل پرداخت است. عرضه این رمز ارز از طریق فرایندی به نام Galactic Asset Offering  انجام خواهد گرفت و پس از این عرضه توکن ATLAS از طریق انجام ماموریت های داخل بازی و یا خرید از صرافی ها و دیگر بازیکنان قابل دریافت هستند. هم اکنون می توانید این توکن را با کمترین کارمزد و در سریع ترین زمان از صرافی اکس کپیتال خریداری نمایید.

توکن POLIS

توکن پلیس رمز ارز کاربردی است که به عنوان توکن حاکمیتی شبکه شناخته می شود. دارندگان این رمز ارز می توانند در تصمیمات حکمرانی بازی استار اطلس مشارکت داشته باشند و پیشنهاداتی به شبکه ارائه نمایند. همچنین با داشتن این توکن می توان بخشی از کارمزدها و مالیاتی که از دیگر بازیکنان گرفته می شود را دریافت کرد. عرضه کل این توکن مانند اطلس ۳۶,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد است که پس از برگزاری GAO  توکن پلیس تنها از راه استیکینگ قابل دریافت می باشد.

بازی استار اطلس

نقشه راه استار اطلس

تامین سرمایه بازی استار اطلس در ۵ مرحله مجزا انجام خواهد گرفت و جذب سرمایه پروژه از این طریق صورت می گیرد. طبق نقشه راه ارائه شده توسط تیم سازنده استار اطلس این مراحل به شرح زیر خواهند بود:

فاز نخست: Galactic Asset Offering

در فاز اول این پلتفرم که عرضه دارایی های کهکشانی است و به اختصار GAO نامیده می شود توکن ها و آیتم های درون بازی عرضه می شوند و در اختیار بازیکنان قرار می گیرند. لازم به ذکر است تا زمان راه اندازی فاز دوم پروژه دارایی های عرضه شده در فاز نخست ارزشی در بازار ندارند.

فاز دوم: Mini Game

فاز دوم بازی مربوط به ارائه یک مینی گیم یا نسخه آزمایشی از بازی مبتنی بر مرورگر می باشد. این نسخه تجربه ای از نسخه نهایی را ارائه می دهد. علاوه بر این کلیه دارایی های عرضه شده در GAO در این مینی گیم قابل استفاده هستند.

فاز سوم: ماژول های سفینه‌ سازی

در فاز سوم پروژه زیرساخت های بازی استار اطلس در  Unreal Engine 5 راه اندازی می شوند و ماژول های ساخت سفینه در کنسرسیوم ها قرار خواهد گرفت. در این فاز از پروژه کاربران می توانند دارایی های درون بازی را خرید و فروش کنند و به اقتصاد شبکه کمک کنند. همچنین بازیکنان در این گام باید جناح مورد نظر خود را انتخاب نمایند و وارد آن شوند.

فاز چهارم: پیش فروش نهایی نسخه بتا

در این فاز از پروژه کلیه دارایی هایی که از GAO باقی مانده اند برای فروش گذاشته می شوند و کاربران پس از خرید می توانند در نسخه بتا آنها را به کار گیرند. نسخه بتای بازی تا قبل از فاز چهارم بازی به طور کامل راه اندازی می شود.

فاز نهایی: فروش

در فاز نهایی این پروژه دارایی های مرحله های قبل از دسترس خارج خواهند شد و نمی توان آنها را خریداری کرد. در این مرحله دارایی های جدیدی برای فروش قرار خواهند گرفت و همه تراکنش های خرید و فروش مشمول مالیات می شوند.

استار اطلس

جمع بندی

بازی استار اطلس از سری بازی های نقش آفرینی و استراتژیک متاورس بلاک چین است که دارای یک اقتصاد درون بازی می باشد. این بازی در بلاک چین سولانا توسعه یافته است و دارای دو توکن اختصاصی اطلس و پلیس می باشد. همچنین یک بازار خرید و فروش نیز در استار اطلس تعبیه شده است که می توان از طریق آن آیتم های مختلف را خرید و فروش کرد. در بازی استار اطلس بازیکنان می توانند با جستجو در مناطق مختلف در بازی به اکتشاف بپردازند و با کشف منابع، استیکینگ و استخراج درآمدزایی کنند.

جدیدترین اخبار
دیدگاه خود را با تحلیلگران دیگر به اشتراک بگذارید
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده تمامی نظرات
سمیرا
سمیرا
1 سال قبل

چه جالب